Jaki krój kurtek zimowych damskich wybrać?

Przy zakupie nowej kurtki zimowej warto zwrócić uwagę na jej krój. Pamiętać należy przede wszystkim o tym, że to właśnie krój w największym stopniu wpływa bezpośrednio na to, czy w danej kurtce prezentować będziemy się atrakcyjnie. Krój kurtek zimowych damskich najlepiej indywidualnie dobierać do swojej sylwetki i do własnych upodobań.

Modne parki

Parki są najlepszym wyborem dla tych kobiet, które poszukują dłuższych odpowiedników anoraka. Niektóre parki zimowe mogą sięgać nawet do kolan, dlatego też stanowić będą doskonałą ochronę przed silnym wiatrem i mrozem. Godne polecenia są modne i stylowe kurtki zimowe z futerkiem na kapturze, które skutecznie chronią przed chłodem i co najważniejsze dla wielu kobiet ładnie się prezentują. Większość parek damskich jest zwężanych w talii, dlatego też nadają sylwetce odpowiednie proporcje.

Bombki i pilotki

W sezonie zimowym doskonale sprawdzą się także eleganckie bombki i pilotki. Bombki od wielu lat są najmodniejszym krojem w sezonie zimowym, dlatego też nie można przejść obok nich obojętnie. Kurtki zimowe damskie tego typu jak sama nazwa wskazuje przypominają nieco bombkę. Krój tego typu charakteryzuje się poszerzeniem w talii i zwężeniem przy samych biodrach. Pilotki to dość krótkie, ale co najważniejsze bardzo ciepłe kurtki zimowe. Godne polecenia są przede wszystkim eleganckie modele wykonane z oryginalnej skóry i dodatkowo wykończone pięknym futrem. W sklepie internetowym brendi.pl można zamówić kurtki zimowe damskie w dowolnym kroju, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.