Stylizacje z damską parką

Damska parka to lekka, przedłużana kurtka, która doskonale sprawdza się w czasie sezonów przejściowych takich jak wiosna oraz jesień. Oczywiście najczęściej spotyka się parki w oliwkowo-zielonym odcieniu, jednak istnieje wiele wariacji kolorystycznych. Jak nosić damską parkę

Czym wyróżnia się parka

Parka to kurtka, która oryginalnie zaprojektowana została z myślą o amerykańskiej armii. To właśnie stąd wzięła się klasyczna kolorystyka tego modnego ubrania. Przedłużana parka posiada dodatkowe regulatory i wiszące sznureczki, które dodają jej unikalnego charakteru. Ważnym elementem kurtki jest również praktyczny kaptur, który w wielu parkach damskich jest dodatkowo obszywany delikatnym futerkiem.

Stylizacje z parką

Sklep odzieżowy Brendi przygotował szeroki wybór damskich kurtek, a wśród nich znajdują się lekkie oraz dodatkowo ocieplane parki. Tego rodzaju kurtki doskonale wyglądają w zestawieniu z klasycznymi jeansami, jednak ich uniwersalny charakter sprawia, że można je dopasować do wielu stylizacji. Czarne lub kolorowe legginsy również będą prezentowały się doskonale w towarzystwie parki. Lekki kurtki można natomiast nosić w towarzystwie rozpinanych kardiganów, co pozwoli zbudować kolejną warstwę kreacji.

Praktyczna kurtka damska

Parka to zdecydowanie praktyczne i uniwersalne ubranie, które łączyć można z wieloma stylizacjami. Przedłużana kurtka doskonale chroni przed nagłymi podmuchami wiatru i doskonale sprawdza się jesienią oraz wiosną. Oczywiście praktyczny kaptur również często okazuje się przydatny i pozwala zabezpieczyć fryzurę przed niespodziewanym deszczem. Dodatkowo podszyte parki mogą również sprawdzić się zimą.